Ronda 1
|
20 Julho, Sexta-Feira
|
NoSta – Lada Tl
|
|
1:1
|
|
Oremburgo – Volga Ulyanovsk
|
|
2:0
|
|
Spartak-YO – KamAZ Nab Chelny
|
|
1:1
|
|
Syzran-2003 – Gornyak Uchaly
|
|
0:0
|
|
Oktan – Tyumen
|
|
0:2
|
|
Dynamo Kirov – Chelyabinsk
|
|
0:0
|
|
Rubin II – Zenit-Izhevsk
|
|
1:2
|
|
|
|
Ronda 2
|
23 Julho, Segunda-Feira
|
Oremburgo – Lada Tl
|
|
1:1
|
|
Spartak-YO – Zenit-Izhevsk
|
|
2:2
|
|
Oktan – Chelyabinsk
|
|
0:2
|
|
Akademiya – Gornyak Uchaly
|
|
1:0
|
|
Dynamo Kirov – Tyumen
|
|
0:0
|
|
Rubin II – KamAZ Nab Chelny
|
|
1:0
|
|
NoSta – Volga Ulyanovsk
|
|
0:1
|
|
|
Ronda 3
|
1 Agosto, Quarta-Feira
|
Zenit-Izhevsk – Oktan
|
|
3:0
|
|
Chelyabinsk – Akademiya
|
|
2:1
|
|
Tyumen – Syzran-2003
|
|
1:0
|
|
Lada Tl – Rubin II
|
|
0:0
|
|
Volga Ulyanovsk – Spartak-YO
|
|
4:1
|
|
KamAZ Nab Chelny – Dynamo Kirov
|
|
0:0
|
|
|
|
Ronda 4
|
4 Agosto, Sábado
|
Zenit-Izhevsk – Dynamo Kirov
|
|
3:2
|
|
Chelyabinsk – Syzran-2003
|
|
1:1
|
|
Tyumen – Akademiya
|
|
4:0
|
|
Lada Tl – Spartak-YO
|
|
5:3
|
|
Volga Ulyanovsk – Rubin II
|
|
1:0
|
|
KamAZ Nab Chelny – Oktan
|
|
2:0
|
|
NoSta – Oremburgo
|
|
1:2
|
|
|
Ronda 5
|
13 Agosto, Segunda-Feira
|
Spartak-YO – Oremburgo
|
|
0:1
|
|
Syzran-2003 – Zenit-Izhevsk
|
|
2:2
|
|
Oktan – Lada Tl
|
|
1:0
|
|
Akademiya – KamAZ Nab Chelny
|
|
0:2
|
|
Dynamo Kirov – Volga Ulyanovsk
|
|
0:0
|
|
Rubin II – NoSta
|
|
4:1
|
|
Gornyak Uchaly – Tyumen
|
|
0:0
|
|
|
|
Ronda 6
|
16 Agosto, Quinta-Feira
|
Spartak-YO – NoSta
|
|
3:1
|
|
Syzran-2003 – KamAZ Nab Chelny
|
|
2:0
|
|
Oktan – Volga Ulyanovsk
|
|
0:1
|
|
Akademiya – Zenit-Izhevsk
|
|
0:1
|
|
Dynamo Kirov – Lada Tl
|
|
1:1
|
|
Rubin II – Oremburgo
|
|
0:2
|
|
Gornyak Uchaly – Chelyabinsk
|
|
0:4
|
|
|
Ronda 7
|
23 Agosto, Quinta-Feira
|
Oremburgo – Dynamo Kirov
|
|
2:0
|
|
Zenit-Izhevsk – Gornyak Uchaly
|
|
3:0
|
|
Lada Tl – Syzran-2003
|
|
0:2
|
|
Volga Ulyanovsk – Akademiya
|
|
5:0
|
|
NoSta – Oktan
|
|
3:0
|
|
|
|
Ronda 8
|
26 Agosto, Domingo
|
Oremburgo – Oktan
|
|
4:1
|
|
Tyumen – Chelyabinsk
|
|
1:0
|
|
Lada Tl – Akademiya
|
|
0:0
|
|
Rubin II – Spartak-YO
|
|
1:1
|
|
Volga Ulyanovsk – Syzran-2003
|
|
1:0
|
|
KamAZ Nab Chelny – Gornyak Uchaly
|
|
2:1
|
|
NoSta – Dynamo Kirov
|
|
0:1
|
|
|
Ronda 9
|
4 Setembro, Terça-Feira
|
Syzran-2003 – NoSta
|
|
1:1
|
|
Oktan – Rubin II
|
|
1:2
|
|
Chelyabinsk – KamAZ Nab Chelny
|
|
2:1
|
|
Akademiya – Oremburgo
|
|
2:2
|
|
Dynamo Kirov – Spartak-YO
|
|
0:0
|
|
Tyumen – Zenit-Izhevsk
|
|
2:1
|
|
Gornyak Uchaly – Lada Tl
|
|
0:2
|
|
|
|
Ronda 10
|
7 Setembro, Sexta-Feira
|
Syzran-2003 – Oremburgo
|
|
0:0
|
|
Oktan – Spartak-YO
|
|
1:1
|
|
Chelyabinsk – Zenit-Izhevsk
|
|
3:1
|
|
Akademiya – NoSta
|
|
0:0
|
|
Dynamo Kirov – Rubin II
|
|
0:0
|
|
Tyumen – KamAZ Nab Chelny
|
|
2:0
|
|
Gornyak Uchaly – Volga Ulyanovsk
|
|
0:2
|
|
|
Ronda 11
|
15 Setembro, Sábado
|
Spartak-YO – Akademiya
|
|
1:2
|
|
Lada Tl – Tyumen
|
|
1:0
|
|
Rubin II – Syzran-2003
|
|
2:1
|
|
Volga Ulyanovsk – Chelyabinsk
|
|
0:0
|
|
NoSta – Gornyak Uchaly
|
|
0:1
|
|
|
|
Ronda 12
|
18 Setembro, Terça-Feira
|
Oremburgo – Gornyak Uchaly
|
|
3:0
|
|
Spartak-YO – Syzran-2003
|
|
0:4
|
|
Zenit-Izhevsk – KamAZ Nab Chelny
|
|
0:2
|
|
Oktan – Dynamo Kirov
|
|
0:2
|
|
Lada Tl – Chelyabinsk
|
|
0:1
|
|
Rubin II – Akademiya
|
|
1:2
|
|
Volga Ulyanovsk – Tyumen
|
|
1:1
|
|
|
Ronda 13
|
27 Setembro, Quinta-Feira
|
Syzran-2003 – Oktan
|
|
2:0
|
|
Zenit-Izhevsk – Lada Tl
|
|
2:3
|
|
Akademiya – Dynamo Kirov
|
|
0:0
|
|
Gornyak Uchaly – Rubin II
|
|
0:2
|
|
3 Outubro, Quarta-Feira
|
Chelyabinsk – Oremburgo
|
|
1:2
|
|
Tyumen – NoSta
|
|
2:1
|
|
KamAZ Nab Chelny – Volga Ulyanovsk
|
|
0:2
|
|
|
|
Ronda 14
|
30 Setembro, Domingo
|
Syzran-2003 – Dynamo Kirov
|
|
0:1
|
|
Zenit-Izhevsk – Volga Ulyanovsk
|
|
2:1
|
|
Chelyabinsk – NoSta
|
|
1:1
|
|
Akademiya – Oktan
|
|
5:0
|
|
Tyumen – Oremburgo
|
|
1:1
|
|
Gornyak Uchaly – Spartak-YO
|
|
2:0
|
|
KamAZ Nab Chelny – Lada Tl
|
|
0:1
|
|
|
Ronda 15
|
7 Outubro, Domingo
|
Oremburgo – KamAZ Nab Chelny
|
|
2:0
|
|
Spartak-YO – Chelyabinsk
|
|
1:2
|
|
Oktan – Gornyak Uchaly
|
|
0:1
|
|
Rubin II – Tyumen
|
|
0:2
|
|
NoSta – Zenit-Izhevsk
|
|
0:2
|
|
|
|
Ronda 16
|
10 Outubro, Quarta-Feira
|
Oremburgo – Zenit-Izhevsk
|
|
3:0
|
|
Spartak-YO – Tyumen
|
|
1:4
|
|
Syzran-2003 – Akademiya
|
|
2:2
|
|
Dynamo Kirov – Gornyak Uchaly
|
|
0:1
|
|
Lada Tl – Volga Ulyanovsk
|
|
2:0
|
|
Rubin II – Chelyabinsk
|
|
1:1
|
|
NoSta – KamAZ Nab Chelny
|
|
0:0
|
|
|
Ronda 17
|
16 Outubro, Terça-Feira
|
Zenit-Izhevsk – Rubin II
|
|
4:1
|
|
Chelyabinsk – Dynamo Kirov
|
|
1:0
|
|
Tyumen – Oktan
|
|
1:0
|
|
Lada Tl – NoSta
|
|
2:0
|
|
Gornyak Uchaly – Syzran-2003
|
|
1:2
|
|
Volga Ulyanovsk – Oremburgo
|
|
0:0
|
|
KamAZ Nab Chelny – Spartak-YO
|
|
1:0
|
|
|
|
Ronda 18
|
19 Outubro, Sexta-Feira
|
Zenit-Izhevsk – Spartak-YO
|
|
1:0
|
|
Chelyabinsk – Oktan
|
|
3:2
|
|
Tyumen – Dynamo Kirov
|
|
2:0
|
|
Lada Tl – Oremburgo
|
|
2:5
|
|
Gornyak Uchaly – Akademiya
|
|
1:0
|
|
Volga Ulyanovsk – NoSta
|
|
0:1
|
|
KamAZ Nab Chelny – Rubin II
|
|
0:0
|
|
|
Ronda 19
|
23 Outubro, Terça-Feira
|
Akademiya – Chelyabinsk
|
|
1:0
|
|
Syzran-2003 – Tyumen
|
|
1:1
|
|
25 Outubro, Quinta-Feira
|
Spartak-YO – Volga Ulyanovsk
|
|
1:3
|
|
Oktan – Zenit-Izhevsk
|
|
2:1
|
|
Dynamo Kirov – KamAZ Nab Chelny
|
|
1:0
|
|
Rubin II – Lada Tl
|
|
1:1
|
|
|
|
Ronda 20
|
25 Outubro, Quinta-Feira
|
Oremburgo – NoSta
|
|
1:0
|
|
26 Outubro, Sexta-Feira
|
Akademiya – Tyumen
|
|
0:3
|
|
Syzran-2003 – Chelyabinsk
|
|
0:1
|
|
28 Outubro, Domingo
|
Spartak-YO – Lada Tl
|
|
0:2
|
|
Oktan – KamAZ Nab Chelny
|
|
1:2
|
|
Dynamo Kirov – Zenit-Izhevsk
|
|
1:1
|
|
Rubin II – Volga Ulyanovsk
|
|
0:4
|
|
|
Ronda 21
|
17 Abril, Quarta-Feira
|
Oremburgo – Spartak-YO
|
|
3:1
|
|
Zenit-Izhevsk – Syzran-2003
|
|
1:1
|
|
Tyumen – Gornyak Uchaly
|
|
4:1
|
|
Lada Tl – Oktan
|
|
0:0
|
|
Volga Ulyanovsk – Dynamo Kirov
|
|
1:0
|
|
KamAZ Nab Chelny – Akademiya
|
|
3:0
|
|
NoSta – Rubin II
|
|
0:1
|
|
|
|
Ronda 22
|
20 Abril, Sábado
|
NoSta – Spartak-YO
|
|
2:0
|
|
KamAZ Nab Chelny – Syzran-2003
|
|
2:1
|
|
Volga Ulyanovsk – Oktan
|
|
0:2
|
|
Oremburgo – Rubin II
|
|
3:2
|
|
Chelyabinsk – Gornyak Uchaly
|
|
0:0
|
|
Zenit-Izhevsk – Akademiya
|
|
3:0
|
|
|
Ronda 23
|
20 Abril, Sábado
|
Lada Tl – Dynamo Kirov
|
|
0:0
|
|
26 Abril, Sexta-Feira
|
Syzran-2003 – Lada Tl
|
|
0:0
|
|
Oktan – NoSta
|
|
0:0
|
|
Akademiya – Volga Ulyanovsk
|
|
0:3
|
|
Dynamo Kirov – Oremburgo
|
|
1:2
|
|
Gornyak Uchaly – Zenit-Izhevsk
|
|
1:2
|
|
|
|
Ronda 24
|
29 Abril, Segunda-Feira
|
Spartak-YO – Rubin II
|
|
0:2
|
|
Syzran-2003 – Volga Ulyanovsk
|
|
0:2
|
|
Oktan – Oremburgo
|
|
1:0
|
|
Chelyabinsk – Tyumen
|
|
1:2
|
|
Akademiya – Lada Tl
|
|
0:3
|
|
Dynamo Kirov – NoSta
|
|
0:0
|
|
Gornyak Uchaly – KamAZ Nab Chelny
|
|
1:1
|
|
|
Ronda 25
|
5 Maio, Domingo
|
Oremburgo – Akademiya
|
|
3:0
|
|
Spartak-YO – Dynamo Kirov
|
|
2:2
|
|
Zenit-Izhevsk – Tyumen
|
|
1:4
|
|
Lada Tl – Gornyak Uchaly
|
|
3:1
|
|
Rubin II – Oktan
|
|
0:0
|
|
KamAZ Nab Chelny – Chelyabinsk
|
|
1:1
|
|
NoSta – Syzran-2003
|
|
1:3
|
|
|
|
Ronda 26
|
8 Maio, Quarta-Feira
|
Oremburgo – Syzran-2003
|
|
1:0
|
|
Spartak-YO – Oktan
|
|
3:5
|
|
Zenit-Izhevsk – Chelyabinsk
|
|
2:1
|
|
Rubin II – Dynamo Kirov
|
|
1:0
|
|
Volga Ulyanovsk – Gornyak Uchaly
|
|
1:1
|
|
KamAZ Nab Chelny – Tyumen
|
|
1:2
|
|
NoSta – Akademiya
|
|
3:0
|
|
|
Ronda 27
|
14 Maio, Terça-Feira
|
Syzran-2003 – Rubin II
|
|
1:0
|
|
Chelyabinsk – Volga Ulyanovsk
|
|
1:1
|
|
Akademiya – Spartak-YO
|
|
0:3
|
|
Tyumen – Lada Tl
|
|
4:1
|
|
Gornyak Uchaly – Oremburgo
|
|
0:4
|
|
|
|
Ronda 28
|
17 Maio, Sexta-Feira
|
Syzran-2003 – Spartak-YO
|
|
2:0
|
|
Chelyabinsk – Lada Tl
|
|
4:1
|
|
Akademiya – Rubin II
|
|
0:3
|
|
Dynamo Kirov – Oktan
|
|
1:0
|
|
Tyumen – Volga Ulyanovsk
|
|
1:1
|
|
Gornyak Uchaly – NoSta
|
|
1:1
|
|
KamAZ Nab Chelny – Zenit-Izhevsk
|
|
0:1
|
|
|
Ronda 29
|
23 Maio, Quinta-Feira
|
Oremburgo – Chelyabinsk
|
|
2:0
|
|
Oktan – Syzran-2003
|
|
0:2
|
|
Dynamo Kirov – Akademiya
|
|
3:0
|
|
Lada Tl – Zenit-Izhevsk
|
|
3:1
|
|
Rubin II – Gornyak Uchaly
|
|
2:2
|
|
Volga Ulyanovsk – KamAZ Nab Chelny
|
|
1:0
|
|
NoSta – Tyumen
|
|
0:3
|
|
|
|
Ronda 30
|
26 Maio, Domingo
|
Oremburgo – Tyumen
|
|
1:0
|
|
Spartak-YO – Gornyak Uchaly
|
|
0:1
|
|
Oktan – Akademiya
|
|
3:0
|
|
Dynamo Kirov – Syzran-2003
|
|
0:1
|
|
Lada Tl – KamAZ Nab Chelny
|
|
2:0
|
|
Volga Ulyanovsk – Zenit-Izhevsk
|
|
1:0
|
|
NoSta – Chelyabinsk
|
|
0:2
|
|
|
Ronda 31
|
1 Junho, Sábado
|
KamAZ Nab Chelny – Oremburgo
|
|
0:1
|
|
Zenit-Izhevsk – NoSta
|
|
4:0
|
|
Gornyak Uchaly – Oktan
|
|
4:1
|
|
Tyumen – Rubin II
|
|
2:0
|
|
Chelyabinsk – Spartak-YO
|
|
3:0
|
|
|
|
Ronda 32
|
1 Junho, Sábado
|
Volga Ulyanovsk – Lada Tl
|
|
0:2
|
|
4 Junho, Terça-Feira
|
KamAZ Nab Chelny – NoSta
|
|
2:3
|
|
Gornyak Uchaly – Dynamo Kirov
|
|
1:0
|
|
Tyumen – Spartak-YO
|
|
5:1
|
|
Akademiya – Syzran-2003
|
|
0:3
|
|
Chelyabinsk – Rubin II
|
|
4:1
|
|
Zenit-Izhevsk – Oremburgo
|
|
1:1
|
|
|