Kolejka 1 (Wideo)
|
14 Marzec, Czwartek
|
Slavia-Mozyr – Dnepr Mogilev
|
|
- : -
|
|
Isloch – Dinamo Brest
|
|
- : -
|
|
15 Marzec, Piątek
|
Dynama Mń – Smorgon
|
|
- : -
|
|
Neman Grodno – Naftan
|
|
- : -
|
|
Mińsk – BATE
|
|
- : -
|
|
16 Marzec, Sobota
|
Dzyarzhynsk – Torpedo Zhodino
|
|
- : -
|
|
Slutsk – Gomel
|
|
- : -
|
|
Shakhtyor Sl – Vitebsk
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 2
|
28 Marzec, Czwartek
|
Dinamo Brest – Smorgon
|
|
- : -
|
|
Dnepr Mogilev – Dzyarzhynsk
|
|
- : -
|
|
29 Marzec, Piątek
|
Vitebsk – Slavia-Mozyr
|
|
- : -
|
|
Naftan – BATE
|
|
- : -
|
|
Isloch – Shakhtyor Sl
|
|
- : -
|
|
30 Marzec, Sobota
|
Torpedo Zhodino – Slutsk
|
|
- : -
|
|
Mińsk – Dynama Mń
|
|
- : -
|
|
Gomel – Neman Grodno
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 3 (Wideo)
|
4 Kwiecieñ, Czwartek
|
Dzyarzhynsk – Vitebsk
|
|
- : -
|
|
Slutsk – Dnepr Mogilev
|
|
- : -
|
|
Slavia-Mozyr – Isloch
|
|
- : -
|
|
Smorgon – Mińsk
|
|
- : -
|
|
Neman Grodno – Torpedo Zhodino
|
|
- : -
|
|
Shakhtyor Sl – Dinamo Brest
|
|
- : -
|
|
Dynama Mń – Naftan
|
|
- : -
|
|
BATE – Gomel
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 4 (Wideo)
|
12 Kwiecieñ, Piątek
|
Isloch – Dzyarzhynsk
|
|
- : -
|
|
Torpedo Zhodino – BATE
|
|
- : -
|
|
Naftan – Smorgon
|
|
- : -
|
|
Dnepr Mogilev – Neman Grodno
|
|
- : -
|
|
Gomel – Dynama Mń
|
|
- : -
|
|
Dinamo Brest – Mińsk
|
|
- : -
|
|
Shakhtyor Sl – Slavia-Mozyr
|
|
- : -
|
|
Vitebsk – Slutsk
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 5 (Wideo)
|
19 Kwiecieñ, Piątek
|
Dzyarzhynsk – Shakhtyor Sl
|
|
- : -
|
|
Slutsk – Isloch
|
|
- : -
|
|
Slavia-Mozyr – Dinamo Brest
|
|
- : -
|
|
Mińsk – Naftan
|
|
- : -
|
|
Smorgon – Gomel
|
|
- : -
|
|
Neman Grodno – Vitebsk
|
|
- : -
|
|
Dynama Mń – Torpedo Zhodino
|
|
- : -
|
|
BATE – Dnepr Mogilev
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 6 (Wideo)
|
26 Kwiecieñ, Piątek
|
Isloch – Neman Grodno
|
|
- : -
|
|
Slavia-Mozyr – Dzyarzhynsk
|
|
- : -
|
|
Torpedo Zhodino – Smorgon
|
|
- : -
|
|
Dnepr Mogilev – Dynama Mń
|
|
- : -
|
|
Gomel – Mińsk
|
|
- : -
|
|
Dinamo Brest – Naftan
|
|
- : -
|
|
Shakhtyor Sl – Slutsk
|
|
- : -
|
|
Vitebsk – BATE
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 7
|
30 Kwiecieñ, Wtorek
|
Dzyarzhynsk – Dinamo Brest
|
|
- : -
|
|
Slutsk – Slavia-Mozyr
|
|
- : -
|
|
Naftan – Gomel
|
|
- : -
|
|
Mińsk – Torpedo Zhodino
|
|
- : -
|
|
Smorgon – Dnepr Mogilev
|
|
- : -
|
|
Neman Grodno – Shakhtyor Sl
|
|
- : -
|
|
Dynama Mń – Vitebsk
|
|
- : -
|
|
BATE – Isloch
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 8
|
10 Maj, Piątek
|
Dzyarzhynsk – Slutsk
|
|
- : -
|
|
Isloch – Dynama Mń
|
|
- : -
|
|
Slavia-Mozyr – Neman Grodno
|
|
- : -
|
|
Torpedo Zhodino – Naftan
|
|
- : -
|
|
Dnepr Mogilev – Mińsk
|
|
- : -
|
|
Dinamo Brest – Gomel
|
|
- : -
|
|
Shakhtyor Sl – BATE
|
|
- : -
|
|
Vitebsk – Smorgon
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 9
|
17 Maj, Piątek
|
Slutsk – Dinamo Brest
|
|
- : -
|
|
Naftan – Dnepr Mogilev
|
|
- : -
|
|
Mińsk – Vitebsk
|
|
- : -
|
|
Smorgon – Isloch
|
|
- : -
|
|
Neman Grodno – Dzyarzhynsk
|
|
- : -
|
|
Gomel – Torpedo Zhodino
|
|
- : -
|
|
Dynama Mń – Shakhtyor Sl
|
|
- : -
|
|
BATE – Slavia-Mozyr
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 10
|
24 Maj, Piątek
|
Dzyarzhynsk – BATE
|
|
- : -
|
|
Isloch – Mińsk
|
|
- : -
|
|
Slutsk – Neman Grodno
|
|
- : -
|
|
Slavia-Mozyr – Dynama Mń
|
|
- : -
|
|
Dnepr Mogilev – Gomel
|
|
- : -
|
|
Dinamo Brest – Torpedo Zhodino
|
|
- : -
|
|
Shakhtyor Sl – Smorgon
|
|
- : -
|
|
Vitebsk – Naftan
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 11
|
31 Maj, Piątek
|
Torpedo Zhodino – Dnepr Mogilev
|
|
- : -
|
|
Naftan – Isloch
|
|
- : -
|
|
Mińsk – Shakhtyor Sl
|
|
- : -
|
|
Smorgon – Slavia-Mozyr
|
|
- : -
|
|
Neman Grodno – Dinamo Brest
|
|
- : -
|
|
Gomel – Vitebsk
|
|
- : -
|
|
Dynama Mń – Dzyarzhynsk
|
|
- : -
|
|
BATE – Slutsk
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 12
|
14 Czerwiec, Piątek
|
Dzyarzhynsk – Smorgon
|
|
- : -
|
|
Isloch – Gomel
|
|
- : -
|
|
Slutsk – Dynama Mń
|
|
- : -
|
|
Slavia-Mozyr – Mińsk
|
|
- : -
|
|
Neman Grodno – BATE
|
|
- : -
|
|
Dinamo Brest – Dnepr Mogilev
|
|
- : -
|
|
Shakhtyor Sl – Naftan
|
|
- : -
|
|
Vitebsk – Torpedo Zhodino
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 13
|
21 Czerwiec, Piątek
|
Torpedo Zhodino – Isloch
|
|
- : -
|
|
Naftan – Slavia-Mozyr
|
|
- : -
|
|
Mińsk – Dzyarzhynsk
|
|
- : -
|
|
Dnepr Mogilev – Vitebsk
|
|
- : -
|
|
Smorgon – Slutsk
|
|
- : -
|
|
Gomel – Shakhtyor Sl
|
|
- : -
|
|
Dynama Mń – Neman Grodno
|
|
- : -
|
|
BATE – Dinamo Brest
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 14
|
28 Czerwiec, Piątek
|
Dzyarzhynsk – Naftan
|
|
- : -
|
|
Isloch – Dnepr Mogilev
|
|
- : -
|
|
Slutsk – Mińsk
|
|
- : -
|
|
Slavia-Mozyr – Gomel
|
|
- : -
|
|
Neman Grodno – Smorgon
|
|
- : -
|
|
Dinamo Brest – Vitebsk
|
|
- : -
|
|
Shakhtyor Sl – Torpedo Zhodino
|
|
- : -
|
|
BATE – Dynama Mń
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 15
|
5 Lipiec, Piątek
|
Torpedo Zhodino – Slavia-Mozyr
|
|
- : -
|
|
Naftan – Slutsk
|
|
- : -
|
|
Mińsk – Neman Grodno
|
|
- : -
|
|
Dnepr Mogilev – Shakhtyor Sl
|
|
- : -
|
|
Smorgon – BATE
|
|
- : -
|
|
Gomel – Dzyarzhynsk
|
|
- : -
|
|
Vitebsk – Isloch
|
|
- : -
|
|
Dynama Mń – Dinamo Brest
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 16
|
2 Sierpieñ, Piątek
|
Torpedo Zhodino – Dzyarzhynsk
|
|
- : -
|
|
Naftan – Neman Grodno
|
|
- : -
|
|
Dnepr Mogilev – Slavia-Mozyr
|
|
- : -
|
|
Smorgon – Dynama Mń
|
|
- : -
|
|
Gomel – Slutsk
|
|
- : -
|
|
Dinamo Brest – Isloch
|
|
- : -
|
|
Vitebsk – Shakhtyor Sl
|
|
- : -
|
|
BATE – Mińsk
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 17
|
9 Sierpieñ, Piątek
|
Dzyarzhynsk – Dnepr Mogilev
|
|
- : -
|
|
Slutsk – Torpedo Zhodino
|
|
- : -
|
|
Slavia-Mozyr – Vitebsk
|
|
- : -
|
|
Smorgon – Dinamo Brest
|
|
- : -
|
|
Neman Grodno – Gomel
|
|
- : -
|
|
Shakhtyor Sl – Isloch
|
|
- : -
|
|
Dynama Mń – Mińsk
|
|
- : -
|
|
BATE – Naftan
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 18
|
16 Sierpieñ, Piątek
|
Isloch – Slavia-Mozyr
|
|
- : -
|
|
Torpedo Zhodino – Neman Grodno
|
|
- : -
|
|
Naftan – Dynama Mń
|
|
- : -
|
|
Mińsk – Smorgon
|
|
- : -
|
|
Dnepr Mogilev – Slutsk
|
|
- : -
|
|
Gomel – BATE
|
|
- : -
|
|
Dinamo Brest – Shakhtyor Sl
|
|
- : -
|
|
Vitebsk – Dzyarzhynsk
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 19
|
23 Sierpieñ, Piątek
|
Dzyarzhynsk – Isloch
|
|
- : -
|
|
Slutsk – Vitebsk
|
|
- : -
|
|
Slavia-Mozyr – Shakhtyor Sl
|
|
- : -
|
|
Mińsk – Dinamo Brest
|
|
- : -
|
|
Smorgon – Naftan
|
|
- : -
|
|
Neman Grodno – Dnepr Mogilev
|
|
- : -
|
|
Dynama Mń – Gomel
|
|
- : -
|
|
BATE – Torpedo Zhodino
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 20
|
30 Sierpieñ, Piątek
|
Isloch – Slutsk
|
|
- : -
|
|
Torpedo Zhodino – Dynama Mń
|
|
- : -
|
|
Naftan – Mińsk
|
|
- : -
|
|
Dnepr Mogilev – BATE
|
|
- : -
|
|
Gomel – Smorgon
|
|
- : -
|
|
Dinamo Brest – Slavia-Mozyr
|
|
- : -
|
|
Shakhtyor Sl – Dzyarzhynsk
|
|
- : -
|
|
Vitebsk – Neman Grodno
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 21
|
13 Wrzesieñ, Piątek
|
Dzyarzhynsk – Slavia-Mozyr
|
|
- : -
|
|
Slutsk – Shakhtyor Sl
|
|
- : -
|
|
Naftan – Dinamo Brest
|
|
- : -
|
|
Mińsk – Gomel
|
|
- : -
|
|
Smorgon – Torpedo Zhodino
|
|
- : -
|
|
Neman Grodno – Isloch
|
|
- : -
|
|
Dynama Mń – Dnepr Mogilev
|
|
- : -
|
|
BATE – Vitebsk
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 22
|
20 Wrzesieñ, Piątek
|
Isloch – BATE
|
|
- : -
|
|
Slavia-Mozyr – Slutsk
|
|
- : -
|
|
Torpedo Zhodino – Mińsk
|
|
- : -
|
|
Dnepr Mogilev – Smorgon
|
|
- : -
|
|
Gomel – Naftan
|
|
- : -
|
|
Dinamo Brest – Dzyarzhynsk
|
|
- : -
|
|
Shakhtyor Sl – Neman Grodno
|
|
- : -
|
|
Vitebsk – Dynama Mń
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 23
|
27 Wrzesieñ, Piątek
|
Slutsk – Dzyarzhynsk
|
|
- : -
|
|
Naftan – Torpedo Zhodino
|
|
- : -
|
|
Mińsk – Dnepr Mogilev
|
|
- : -
|
|
Smorgon – Vitebsk
|
|
- : -
|
|
Neman Grodno – Slavia-Mozyr
|
|
- : -
|
|
Gomel – Dinamo Brest
|
|
- : -
|
|
Dynama Mń – Isloch
|
|
- : -
|
|
BATE – Shakhtyor Sl
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 24
|
4 Pażdziernik, Piątek
|
Dzyarzhynsk – Neman Grodno
|
|
- : -
|
|
Isloch – Smorgon
|
|
- : -
|
|
Slavia-Mozyr – BATE
|
|
- : -
|
|
Torpedo Zhodino – Gomel
|
|
- : -
|
|
Dnepr Mogilev – Naftan
|
|
- : -
|
|
Dinamo Brest – Slutsk
|
|
- : -
|
|
Shakhtyor Sl – Dynama Mń
|
|
- : -
|
|
Vitebsk – Mińsk
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 25
|
18 Pażdziernik, Piątek
|
Torpedo Zhodino – Dinamo Brest
|
|
- : -
|
|
Naftan – Vitebsk
|
|
- : -
|
|
Mińsk – Isloch
|
|
- : -
|
|
Smorgon – Shakhtyor Sl
|
|
- : -
|
|
Neman Grodno – Slutsk
|
|
- : -
|
|
Gomel – Dnepr Mogilev
|
|
- : -
|
|
Dynama Mń – Slavia-Mozyr
|
|
- : -
|
|
BATE – Dzyarzhynsk
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 26
|
25 Pażdziernik, Piątek
|
Dzyarzhynsk – Dynama Mń
|
|
- : -
|
|
Isloch – Naftan
|
|
- : -
|
|
Slutsk – BATE
|
|
- : -
|
|
Slavia-Mozyr – Smorgon
|
|
- : -
|
|
Dnepr Mogilev – Torpedo Zhodino
|
|
- : -
|
|
Dinamo Brest – Neman Grodno
|
|
- : -
|
|
Shakhtyor Sl – Mińsk
|
|
- : -
|
|
Vitebsk – Gomel
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 27
|
1 Listopad, Piątek
|
Torpedo Zhodino – Vitebsk
|
|
- : -
|
|
Naftan – Shakhtyor Sl
|
|
- : -
|
|
Mińsk – Slavia-Mozyr
|
|
- : -
|
|
Dnepr Mogilev – Dinamo Brest
|
|
- : -
|
|
Smorgon – Dzyarzhynsk
|
|
- : -
|
|
Gomel – Isloch
|
|
- : -
|
|
Dynama Mń – Slutsk
|
|
- : -
|
|
BATE – Neman Grodno
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 28
|
8 Listopad, Piątek
|
Dzyarzhynsk – Mińsk
|
|
- : -
|
|
Isloch – Torpedo Zhodino
|
|
- : -
|
|
Slutsk – Smorgon
|
|
- : -
|
|
Slavia-Mozyr – Naftan
|
|
- : -
|
|
Neman Grodno – Dynama Mń
|
|
- : -
|
|
Dinamo Brest – BATE
|
|
- : -
|
|
Shakhtyor Sl – Gomel
|
|
- : -
|
|
Vitebsk – Dnepr Mogilev
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 29
|
22 Listopad, Piątek
|
Torpedo Zhodino – Shakhtyor Sl
|
|
- : -
|
|
Naftan – Dzyarzhynsk
|
|
- : -
|
|
Mińsk – Slutsk
|
|
- : -
|
|
Dnepr Mogilev – Isloch
|
|
- : -
|
|
Smorgon – Neman Grodno
|
|
- : -
|
|
Gomel – Slavia-Mozyr
|
|
- : -
|
|
Vitebsk – Dinamo Brest
|
|
- : -
|
|
Dynama Mń – BATE
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 30
|
29 Listopad, Piątek
|
Isloch – Vitebsk
|
|
- : -
|
|
Slutsk – Naftan
|
|
- : -
|
|
Slavia-Mozyr – Torpedo Zhodino
|
|
- : -
|
|
Neman Grodno – Mińsk
|
|
- : -
|
|
Dinamo Brest – Dynama Mń
|
|
- : -
|
|
Shakhtyor Sl – Dnepr Mogilev
|
|
- : -
|
|
BATE – Smorgon
|
|
- : -
|
|
Dzyarzhynsk – Gomel
|
|
- : -
|
|
|