тур 1
|
9 серпня, субота
|
Престон – Ноттс Каунті
|
|
1:1
|
|
Флітвуд Таун – Крю Александра
|
|
2:1
|
|
Порт Вейл – Уолсолл
|
|
1:1
|
|
Колчестер Юн – Олдхем Атлетік
|
|
2:2
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Джіллінгем
|
|
4:2
|
|
Йовіл Таун – Донкастер
|
|
0:3
|
|
Рочдейл – Пітерборо Юн
|
|
0:1
|
|
Брентфорд – Ковентрі Сіті
|
|
3:2
|
|
Суїндон – Сканторп Юн
|
|
3:1
|
|
Лейтон Орієнт – Честерфілд
|
|
1:2
|
|
Барнслі – Карлайл Юн
|
|
0:1
|
|
Шеффілд Юн – Брістоль Сіті
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 2
|
16 серпня, субота
|
Пітерборо Юн – Мілтон-Кінз Донз
|
|
3:2
|
|
Олдхем Атлетік – Лейтон Орієнт
|
|
1:3
|
|
Крю Александра – Барнслі
|
|
1:2
|
|
Карлайл Юн – Суїндон
|
|
1:0
|
|
Сканторп Юн – Престон
|
|
0:4
|
|
Ковентрі Сіті – Шеффілд Юн
|
|
1:0
|
|
Джіллінгем – Йовіл Таун
|
|
2:0
|
|
Ноттс Каунті – Флітвуд Таун
|
|
0:1
|
|
Честерфілд – Рочдейл
|
|
2:1
|
|
Уолсолл – Брентфорд
|
|
0:0
|
|
Донкастер – Порт Вейл
|
|
1:3
|
|
Брістоль Сіті – Колчестер Юн
|
|
2:1
|
|
|
тур 3
|
19 серпня, вівторок
|
Пітерборо Юн – Шеффілд Юн
|
|
1:2
|
|
Олдхем Атлетік – Порт Вейл
|
|
1:1
|
|
Крю Александра – Рочдейл
|
|
2:5
|
|
Карлайл Юн – Брентфорд
|
|
1:3
|
|
Сканторп Юн – Флітвуд Таун
|
|
0:2
|
|
Ковентрі Сіті – Барнслі
|
|
2:2
|
|
Джіллінгем – Суїндон
|
|
2:2
|
|
Ноттс Каунті – Колчестер Юн
|
|
2:1
|
|
Честерфілд – Мілтон-Кінз Донз
|
|
0:1
|
|
Уолсолл – Йовіл Таун
|
|
1:2
|
|
Донкастер – Престон
|
|
1:1
|
|
Брістоль Сіті – Лейтон Орієнт
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 4
|
23 серпня, субота
|
Мілтон-Кінз Донз – Ковентрі Сіті
|
|
0:0
|
|
Колчестер Юн – Донкастер
|
|
0:1
|
|
Порт Вейл – Ноттс Каунті
|
|
0:2
|
|
Шеффілд Юн – Карлайл Юн
|
|
1:0
|
|
Флітвуд Таун – Честерфілд
|
|
0:0
|
|
Йовіл Таун – Сканторп Юн
|
|
1:1
|
|
Рочдейл – Брістоль Сіті
|
|
1:1
|
|
Престон – Олдхем Атлетік
|
|
1:0
|
|
Барнслі – Джіллінгем
|
|
4:1
|
|
Лейтон Орієнт – Уолсолл
|
|
0:0
|
|
Суїндон – Крю Александра
|
|
2:0
|
|
Брентфорд – Пітерборо Юн
|
|
0:1
|
|
|
тур 5
|
30 серпня, субота
|
Флітвуд Таун – Лейтон Орієнт
|
|
1:1
|
|
Сканторп Юн – Уолсолл
|
|
2:1
|
|
Порт Вейл – Честерфілд
|
|
1:2
|
|
Колчестер Юн – Пітерборо Юн
|
|
1:3
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Карлайл Юн
|
|
2:0
|
|
Йовіл Таун – Барнслі
|
|
1:1
|
|
Джіллінгем – Крю Александра
|
|
2:0
|
|
Рочдейл – Брентфорд
|
|
0:2
|
|
Суїндон – Ковентрі Сіті
|
|
1:1
|
|
Донкастер – Олдхем Атлетік
|
|
0:2
|
|
Престон – Шеффілд Юн
|
|
1:1
|
|
31 серпня, неділя
|
Ноттс Каунті – Брістоль Сіті
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 6
|
5 вересня, п`ятница
|
Ковентрі Сіті – Джіллінгем
|
|
1:0
|
|
6 вересня, субота
|
Карлайл Юн – Рочдейл
|
|
0:4
|
|
Олдхем Атлетік – Флітвуд Таун
|
|
1:0
|
|
Пітерборо Юн – Порт Вейл
|
|
3:1
|
|
Брентфорд – Йовіл Таун
|
|
1:3
|
|
Уолсолл – Колчестер Юн
|
|
0:0
|
|
Брістоль Сіті – Сканторп Юн
|
|
2:0
|
|
30 вересня, вівторок
|
Крю Александра – Ноттс Каунті
|
|
0:3
|
|
28 жовтня, вівторок
|
Лейтон Орієнт – Престон
|
|
0:2
|
|
Честерфілд – Суїндон
|
|
0:3
|
|
2 грудень, вівторок
|
Шеффілд Юн – Мілтон-Кінз Донз
|
|
0:1
|
|
Барнслі – Донкастер
|
|
1:1
|
|
|
тур 7
|
13 вересня, субота
|
Шеффілд Юн – Рочдейл
|
|
1:0
|
|
Карлайл Юн – Флітвуд Таун
|
|
1:0
|
|
Крю Александра – Порт Вейл
|
|
2:1
|
|
Олдхем Атлетік – Джіллінгем
|
|
0:0
|
|
Брентфорд – Суїндон
|
|
1:2
|
|
Честерфілд – Сканторп Юн
|
|
4:1
|
|
Уолсолл – Престон
|
|
3:1
|
|
Лейтон Орієнт – Колчестер Юн
|
|
0:2
|
|
Брістоль Сіті – Донкастер
|
|
3:0
|
|
Ковентрі Сіті – Йовіл Таун
|
|
2:1
|
|
Пітерборо Юн – Ноттс Каунті
|
|
0:0
|
|
Барнслі – Мілтон-Кінз Донз
|
|
3:5
|
|
|
|
тур 8
|
16 вересня, вівторок
|
Сканторп Юн – Ковентрі Сіті
|
|
2:1
|
|
Порт Вейл – Брістоль Сіті
|
|
0:3
|
|
Колчестер Юн – Шеффілд Юн
|
|
2:3
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Брентфорд
|
|
1:2
|
|
Престон – Честерфілд
|
|
3:3
|
|
Донкастер – Карлайл Юн
|
|
0:0
|
|
Суїндон – Олдхем Атлетік
|
|
2:2
|
|
Рочдейл – Уолсолл
|
|
4:0
|
|
Ноттс Каунті – Лейтон Орієнт
|
|
1:1
|
|
Джіллінгем – Пітерборо Юн
|
|
2:1
|
|
Йовіл Таун – Крю Александра
|
|
1:1
|
|
17 вересня, середа
|
Флітвуд Таун – Барнслі
|
|
0:0
|
|
|
тур 9
|
20 вересня, субота
|
Флітвуд Таун – Брістоль Сіті
|
|
3:3
|
|
Сканторп Юн – Лейтон Орієнт
|
|
1:2
|
|
Порт Вейл – Барнслі
|
|
2:1
|
|
Колчестер Юн – Брентфорд
|
|
0:0
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Крю Александра
|
|
6:1
|
|
Престон – Карлайл Юн
|
|
2:0
|
|
Донкастер – Честерфілд
|
|
3:2
|
|
Суїндон – Шеффілд Юн
|
|
5:2
|
|
Рочдейл – Ковентрі Сіті
|
|
1:0
|
|
Ноттс Каунті – Олдхем Атлетік
|
|
0:0
|
|
Джіллінгем – Уолсолл
|
|
0:0
|
|
Йовіл Таун – Пітерборо Юн
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 10
|
27 вересня, субота
|
Шеффілд Юн – Джіллінгем
|
|
2:1
|
|
Карлайл Юн – Йовіл Таун
|
|
2:0
|
|
Крю Александра – Колчестер Юн
|
|
0:3
|
|
Олдхем Атлетік – Сканторп Юн
|
|
3:2
|
|
Пітерборо Юн – Флітвуд Таун
|
|
1:0
|
|
Барнслі – Суїндон
|
|
0:3
|
|
Брістоль Сіті – Мілтон-Кінз Донз
|
|
3:2
|
|
Лейтон Орієнт – Рочдейл
|
|
2:3
|
|
Уолсолл – Донкастер
|
|
3:0
|
|
Честерфілд – Ноттс Каунті
|
|
1:1
|
|
Брентфорд – Порт Вейл
|
|
1:1
|
|
Ковентрі Сіті – Престон
|
|
0:2
|
|
|
тур 11
|
4 жовтня, субота
|
Флітвуд Таун – Порт Вейл
|
|
1:0
|
|
Сканторп Юн – Донкастер
|
|
1:2
|
|
Йовіл Таун – Мілтон-Кінз Донз
|
|
0:2
|
|
Пітерборо Юн – Олдхем Атлетік
|
|
2:2
|
|
Ковентрі Сіті – Карлайл Юн
|
|
2:2
|
|
Престон – Колчестер Юн
|
|
4:2
|
|
Лейтон Орієнт – Суїндон
|
|
1:2
|
|
Уолсолл – Брістоль Сіті
|
|
1:1
|
|
Честерфілд – Шеффілд Юн
|
|
3:2
|
|
Брентфорд – Крю Александра
|
|
2:0
|
|
Рочдейл – Барнслі
|
|
0:1
|
|
Ноттс Каунті – Джіллінгем
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 12
|
11 жовтня, субота
|
Шеффілд Юн – Лейтон Орієнт
|
|
2:2
|
|
Карлайл Юн – Пітерборо Юн
|
|
1:4
|
|
Крю Александра – Ковентрі Сіті
|
|
2:1
|
|
Порт Вейл – Йовіл Таун
|
|
4:1
|
|
Брістоль Сіті – Честерфілд
|
|
3:2
|
|
Колчестер Юн – Флітвуд Таун
|
|
2:1
|
|
Олдхем Атлетік – Уолсолл
|
|
2:1
|
|
Джіллінгем – Сканторп Юн
|
|
0:3
|
|
12 жовтня, неділя
|
Барнслі – Брентфорд
|
|
3:1
|
|
4 листопада, вівторок
|
Суїндон – Престон
|
|
1:0
|
|
25 листопада, вівторок
|
Мілтон-Кінз Донз – Рочдейл
|
|
2:2
|
|
20 січня, вівторок
|
Донкастер – Ноттс Каунті
|
|
0:0
|
|
|
тур 13
|
18 жовтня, субота
|
Флітвуд Таун – Донкастер
|
|
3:1
|
|
Сканторп Юн – Колчестер Юн
|
|
1:1
|
|
Йовіл Таун – Суїндон
|
|
1:1
|
|
Пітерборо Юн – Барнслі
|
|
2:1
|
|
Брентфорд – Шеффілд Юн
|
|
0:2
|
|
Честерфілд – Олдхем Атлетік
|
|
1:1
|
|
Престон – Порт Вейл
|
|
2:0
|
|
Лейтон Орієнт – Мілтон-Кінз Донз
|
|
0:0
|
|
Уолсолл – Крю Александра
|
|
0:1
|
|
Рочдейл – Джіллінгем
|
|
1:1
|
|
Ноттс Каунті – Карлайл Юн
|
|
5:3
|
|
Ковентрі Сіті – Брістоль Сіті
|
|
1:3
|
|
|
|
тур 14
|
21 жовтня, вівторок
|
Шеффілд Юн – Йовіл Таун
|
|
2:0
|
|
Карлайл Юн – Уолсолл
|
|
1:0
|
|
Крю Александра – Пітерборо Юн
|
|
1:0
|
|
Порт Вейл – Сканторп Юн
|
|
2:2
|
|
Барнслі – Ноттс Каунті
|
|
2:3
|
|
Брістоль Сіті – Брентфорд
|
|
2:2
|
|
Донкастер – Лейтон Орієнт
|
|
0:2
|
|
Суїндон – Рочдейл
|
|
2:3
|
|
Джіллінгем – Престон
|
|
0:1
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Флітвуд Таун
|
|
2:1
|
|
Олдхем Атлетік – Ковентрі Сіті
|
|
4:1
|
|
Колчестер Юн – Честерфілд
|
|
2:1
|
|
|
тур 15
|
25 жовтня, субота
|
Сканторп Юн – Ноттс Каунті
|
|
0:1
|
|
Крю Александра – Шеффілд Юн
|
|
0:1
|
|
Порт Вейл – Лейтон Орієнт
|
|
3:0
|
|
Олдхем Атлетік – Брентфорд
|
|
2:1
|
|
Престон – Флітвуд Таун
|
|
3:2
|
|
Барнслі – Брістоль Сіті
|
|
2:2
|
|
Донкастер – Мілтон-Кінз Донз
|
|
0:0
|
|
Уолсолл – Честерфілд
|
|
1:0
|
|
Суїндон – Колчестер Юн
|
|
2:2
|
|
Джіллінгем – Карлайл Юн
|
|
1:1
|
|
Ковентрі Сіті – Пітерборо Юн
|
|
3:2
|
|
Йовіл Таун – Рочдейл
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 16
|
1 листопада, субота
|
Флітвуд Таун – Джіллінгем
|
|
1:0
|
|
Шеффілд Юн – Барнслі
|
|
0:1
|
|
Карлайл Юн – Крю Александра
|
|
1:1
|
|
Колчестер Юн – Порт Вейл
|
|
1:2
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Суїндон
|
|
2:1
|
|
Брістоль Сіті – Олдхем Атлетік
|
|
1:0
|
|
Лейтон Орієнт – Ковентрі Сіті
|
|
2:2
|
|
Честерфілд – Йовіл Таун
|
|
0:0
|
|
Брентфорд – Донкастер
|
|
1:2
|
|
Рочдейл – Престон
|
|
3:0
|
|
Ноттс Каунті – Уолсолл
|
|
1:2
|
|
Пітерборо Юн – Сканторп Юн
|
|
1:2
|
|
|
тур 17
|
14 листопада, п`ятница
|
Барнслі – Колчестер Юн
|
|
3:2
|
|
15 листопада, субота
|
Престон – Брентфорд
|
|
1:2
|
|
Крю Александра – Честерфілд
|
|
0:0
|
|
Порт Вейл – Рочдейл
|
|
1:0
|
|
Олдхем Атлетік – Карлайл Юн
|
|
1:1
|
|
Йовіл Таун – Флітвуд Таун
|
|
0:1
|
|
Донкастер – Шеффілд Юн
|
|
0:1
|
|
Уолсолл – Пітерборо Юн
|
|
0:0
|
|
Суїндон – Брістоль Сіті
|
|
1:0
|
|
Джіллінгем – Лейтон Орієнт
|
|
3:2
|
|
Ковентрі Сіті – Ноттс Каунті
|
|
0:1
|
|
27 січня, вівторок
|
Сканторп Юн – Мілтон-Кінз Донз
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 18
|
22 листопада, субота
|
Брентфорд – Джіллінгем
|
|
1:1
|
|
Флітвуд Таун – Уолсолл
|
|
0:1
|
|
Шеффілд Юн – Олдхем Атлетік
|
|
1:1
|
|
Карлайл Юн – Сканторп Юн
|
|
2:2
|
|
Колчестер Юн – Ковентрі Сіті
|
|
0:1
|
|
Брістоль Сіті – Престон
|
|
0:1
|
|
Лейтон Орієнт – Крю Александра
|
|
4:1
|
|
Честерфілд – Барнслі
|
|
2:1
|
|
Рочдейл – Донкастер
|
|
1:3
|
|
Ноттс Каунті – Йовіл Таун
|
|
1:2
|
|
Пітерборо Юн – Суїндон
|
|
1:2
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Порт Вейл
|
|
1:0
|
|
|
тур 19
|
28 листопада, п`ятница
|
Шеффілд Юн – Ноттс Каунті
|
|
1:1
|
|
Пітерборо Юн – Брістоль Сіті
|
|
0:3
|
|
29 листопада, субота
|
Карлайл Юн – Честерфілд
|
|
1:1
|
|
Крю Александра – Донкастер
|
|
1:1
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Колчестер Юн
|
|
6:0
|
|
Йовіл Таун – Престон
|
|
0:2
|
|
Суїндон – Флітвуд Таун
|
|
1:0
|
|
Барнслі – Сканторп Юн
|
|
1:2
|
|
Брентфорд – Лейтон Орієнт
|
|
3:1
|
|
Рочдейл – Олдхем Атлетік
|
|
0:3
|
|
Джіллінгем – Порт Вейл
|
|
2:2
|
|
Ковентрі Сіті – Уолсолл
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 20
|
13 грудень, субота
|
Флітвуд Таун – Шеффілд Юн
|
|
1:1
|
|
Сканторп Юн – Крю Александра
|
|
2:1
|
|
Порт Вейл – Ковентрі Сіті
|
|
0:2
|
|
Колчестер Юн – Рочдейл
|
|
1:4
|
|
Олдхем Атлетік – Йовіл Таун
|
|
0:4
|
|
Ноттс Каунті – Суїндон
|
|
0:3
|
|
Престон – Мілтон-Кінз Донз
|
|
1:1
|
|
Брістоль Сіті – Карлайл Юн
|
|
1:0
|
|
Лейтон Орієнт – Пітерборо Юн
|
|
1:2
|
|
Донкастер – Джіллінгем
|
|
1:2
|
|
Уолсолл – Барнслі
|
|
3:1
|
|
Честерфілд – Брентфорд
|
|
0:1
|
|
|
тур 21
|
20 грудень, субота
|
Шеффілд Юн – Уолсолл
|
|
1:1
|
|
Карлайл Юн – Порт Вейл
|
|
1:2
|
|
Крю Александра – Брістоль Сіті
|
|
1:0
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Олдхем Атлетік
|
|
7:0
|
|
Йовіл Таун – Колчестер Юн
|
|
0:1
|
|
Пітерборо Юн – Престон
|
|
0:1
|
|
Барнслі – Лейтон Орієнт
|
|
2:0
|
|
Суїндон – Донкастер
|
|
0:1
|
|
Брентфорд – Сканторп Юн
|
|
1:1
|
|
Рочдейл – Ноттс Каунті
|
|
2:2
|
|
Джіллінгем – Честерфілд
|
|
2:3
|
|
Ковентрі Сіті – Флітвуд Таун
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 22
|
26 грудень, п`ятница
|
Флітвуд Таун – Брентфорд
|
|
0:2
|
|
Сканторп Юн – Рочдейл
|
|
2:1
|
|
Порт Вейл – Шеффілд Юн
|
|
2:1
|
|
Колчестер Юн – Джіллінгем
|
|
1:2
|
|
Олдхем Атлетік – Крю Александра
|
|
1:2
|
|
Ноттс Каунті – Мілтон-Кінз Донз
|
|
0:1
|
|
Престон – Барнслі
|
|
1:0
|
|
Брістоль Сіті – Йовіл Таун
|
|
2:1
|
|
Лейтон Орієнт – Карлайл Юн
|
|
4:1
|
|
Донкастер – Ковентрі Сіті
|
|
2:0
|
|
Уолсолл – Суїндон
|
|
1:4
|
|
Честерфілд – Пітерборо Юн
|
|
3:2
|
|
|
тур 23
|
28 грудень, неділя
|
Карлайл Юн – Колчестер Юн
|
|
0:0
|
|
Крю Александра – Престон
|
|
1:1
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Уолсолл
|
|
0:3
|
|
Пітерборо Юн – Донкастер
|
|
0:0
|
|
Ковентрі Сіті – Честерфілд
|
|
0:0
|
|
Джіллінгем – Брістоль Сіті
|
|
1:3
|
|
Рочдейл – Флітвуд Таун
|
|
0:2
|
|
Брентфорд – Ноттс Каунті
|
|
1:0
|
|
Суїндон – Порт Вейл
|
|
1:0
|
|
29 грудень, понеділок
|
Йовіл Таун – Лейтон Орієнт
|
|
0:3
|
|
3 лютого, вівторок
|
Барнслі – Олдхем Атлетік
|
|
1:0
|
|
24 березня, вівторок
|
Шеффілд Юн – Сканторп Юн
|
|
4:0
|
|
|
|
тур 24
|
3 січня, субота
|
Уолсолл – Ковентрі Сіті
|
|
0:2
|
|
Порт Вейл – Джіллінгем
|
|
2:1
|
|
Флітвуд Таун – Суїндон
|
|
2:2
|
|
20 січня, вівторок
|
Престон – Йовіл Таун
|
|
1:1
|
|
27 січня, вівторок
|
Честерфілд – Карлайл Юн
|
|
3:0
|
|
17 лютого, вівторок
|
Колчестер Юн – Мілтон-Кінз Донз
|
|
0:1
|
|
Брістоль Сіті – Пітерборо Юн
|
|
2:0
|
|
Донкастер – Крю Александра
|
|
2:1
|
|
Ноттс Каунті – Шеффілд Юн
|
|
1:2
|
|
18 лютого, середа
|
Лейтон Орієнт – Брентфорд
|
|
0:2
|
|
24 лютого, вівторок
|
Сканторп Юн – Барнслі
|
|
0:1
|
|
24 березня, вівторок
|
Олдхем Атлетік – Рочдейл
|
|
3:0
|
|
|
тур 25
|
10 січня, субота
|
Крю Александра – Джіллінгем
|
|
3:1
|
|
Шеффілд Юн – Престон
|
|
2:1
|
|
Карлайл Юн – Мілтон-Кінз Донз
|
|
2:2
|
|
Пітерборо Юн – Колчестер Юн
|
|
0:2
|
|
Брентфорд – Рочдейл
|
|
1:2
|
|
Честерфілд – Порт Вейл
|
|
3:0
|
|
Уолсолл – Сканторп Юн
|
|
0:2
|
|
Олдхем Атлетік – Донкастер
|
|
2:2
|
|
Лейтон Орієнт – Флітвуд Таун
|
|
0:1
|
|
Барнслі – Йовіл Таун
|
|
2:0
|
|
Брістоль Сіті – Ноттс Каунті
|
|
4:0
|
|
12 січня, понеділок
|
Ковентрі Сіті – Суїндон
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 26
|
16 січня, п`ятница
|
Престон – Лейтон Орієнт
|
|
2:2
|
|
17 січня, субота
|
Донкастер – Барнслі
|
|
1:0
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Шеффілд Юн
|
|
1:0
|
|
Порт Вейл – Пітерборо Юн
|
|
2:1
|
|
Сканторп Юн – Брістоль Сіті
|
|
0:2
|
|
Флітвуд Таун – Олдхем Атлетік
|
|
0:2
|
|
Йовіл Таун – Брентфорд
|
|
1:0
|
|
Джіллінгем – Ковентрі Сіті
|
|
3:1
|
|
Ноттс Каунті – Крю Александра
|
|
2:1
|
|
Рочдейл – Карлайл Юн
|
|
4:1
|
|
Суїндон – Честерфілд
|
|
3:1
|
|
Колчестер Юн – Уолсолл
|
|
0:2
|
|
|
тур 27
|
24 січня, субота
|
Джіллінгем – Олдхем Атлетік
|
|
3:2
|
|
Колчестер Юн – Лейтон Орієнт
|
|
2:0
|
|
Йовіл Таун – Ковентрі Сіті
|
|
0:0
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Барнслі
|
|
2:0
|
|
Ноттс Каунті – Пітерборо Юн
|
|
1:2
|
|
Порт Вейл – Крю Александра
|
|
0:1
|
|
Флітвуд Таун – Карлайл Юн
|
|
1:0
|
|
17 лютого, вівторок
|
Сканторп Юн – Честерфілд
|
|
2:0
|
|
24 лютого, вівторок
|
Рочдейл – Шеффілд Юн
|
|
1:2
|
|
Суїндон – Брентфорд
|
|
2:1
|
|
Престон – Уолсолл
|
|
1:0
|
|
Донкастер – Брістоль Сіті
|
|
1:3
|
|
|
|
тур 28
|
31 січня, субота
|
Пітерборо Юн – Йовіл Таун
|
|
1:0
|
|
Крю Александра – Мілтон-Кінз Донз
|
|
0:5
|
|
Олдхем Атлетік – Ноттс Каунті
|
|
2:0
|
|
Шеффілд Юн – Суїндон
|
|
2:0
|
|
Ковентрі Сіті – Рочдейл
|
|
2:2
|
|
Брентфорд – Колчестер Юн
|
|
1:1
|
|
Честерфілд – Донкастер
|
|
2:2
|
|
Лейтон Орієнт – Сканторп Юн
|
|
1:4
|
|
Барнслі – Порт Вейл
|
|
2:1
|
|
Карлайл Юн – Престон
|
|
2:1
|
|
1 лютого, неділя
|
Брістоль Сіті – Флітвуд Таун
|
|
2:0
|
|
Уолсолл – Джіллінгем
|
|
1:1
|
|
|
тур 29
|
7 лютого, субота
|
Престон – Ковентрі Сіті
|
|
1:0
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Брістоль Сіті
|
|
0:0
|
|
Джіллінгем – Шеффілд Юн
|
|
2:0
|
|
Йовіл Таун – Карлайл Юн
|
|
2:1
|
|
Суїндон – Барнслі
|
|
2:0
|
|
Колчестер Юн – Крю Александра
|
|
2:3
|
|
Порт Вейл – Брентфорд
|
|
2:2
|
|
Сканторп Юн – Олдхем Атлетік
|
|
0:1
|
|
Флітвуд Таун – Пітерборо Юн
|
|
1:1
|
|
Донкастер – Уолсолл
|
|
0:2
|
|
Ноттс Каунті – Честерфілд
|
|
0:1
|
|
21 квітня, вівторок
|
Рочдейл – Лейтон Орієнт
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 30
|
9 лютого, понеділок
|
Брентфорд – Мілтон-Кінз Донз
|
|
2:1
|
|
10 лютого, вівторок
|
Честерфілд – Престон
|
|
0:2
|
|
Карлайл Юн – Донкастер
|
|
0:5
|
|
Лейтон Орієнт – Ноттс Каунті
|
|
0:1
|
|
Брістоль Сіті – Порт Вейл
|
|
3:1
|
|
Барнслі – Флітвуд Таун
|
|
1:2
|
|
Уолсолл – Рочдейл
|
|
3:2
|
|
Ковентрі Сіті – Сканторп Юн
|
|
1:1
|
|
Пітерборо Юн – Джіллінгем
|
|
1:2
|
|
Олдхем Атлетік – Суїндон
|
|
2:1
|
|
Крю Александра – Йовіл Таун
|
|
1:0
|
|
Шеффілд Юн – Колчестер Юн
|
|
4:1
|
|
|
тур 31
|
14 лютого, субота
|
Джіллінгем – Мілтон-Кінз Донз
|
|
4:2
|
|
Брістоль Сіті – Шеффілд Юн
|
|
1:3
|
|
Пітерборо Юн – Рочдейл
|
|
2:1
|
|
Олдхем Атлетік – Колчестер Юн
|
|
0:1
|
|
Крю Александра – Флітвуд Таун
|
|
2:0
|
|
Карлайл Юн – Барнслі
|
|
5:1
|
|
Сканторп Юн – Суїндон
|
|
3:1
|
|
Честерфілд – Лейтон Орієнт
|
|
2:3
|
|
Уолсолл – Порт Вейл
|
|
0:1
|
|
Донкастер – Йовіл Таун
|
|
3:0
|
|
10 березня, вівторок
|
Ковентрі Сіті – Брентфорд
|
|
1:1
|
|
21 квітня, вівторок
|
Ноттс Каунті – Престон
|
|
1:3
|
|
|
|
тур 32
|
21 лютого, субота
|
Флітвуд Таун – Ноттс Каунті
|
|
2:1
|
|
Шеффілд Юн – Ковентрі Сіті
|
|
2:2
|
|
Престон – Сканторп Юн
|
|
2:0
|
|
Барнслі – Крю Александра
|
|
2:0
|
|
Лейтон Орієнт – Олдхем Атлетік
|
|
3:0
|
|
Суїндон – Карлайл Юн
|
|
1:2
|
|
Брентфорд – Уолсолл
|
|
1:1
|
|
Рочдейл – Честерфілд
|
|
1:0
|
|
Йовіл Таун – Джіллінгем
|
|
2:2
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Пітерборо Юн
|
|
3:0
|
|
Колчестер Юн – Брістоль Сіті
|
|
3:2
|
|
Порт Вейл – Донкастер
|
|
3:0
|
|
|
тур 33
|
28 лютого, субота
|
Сканторп Юн – Йовіл Таун
|
|
1:1
|
|
Карлайл Юн – Шеффілд Юн
|
|
1:1
|
|
Крю Александра – Суїндон
|
|
0:0
|
|
Олдхем Атлетік – Престон
|
|
0:4
|
|
Пітерборо Юн – Брентфорд
|
|
2:0
|
|
Брістоль Сіті – Рочдейл
|
|
1:0
|
|
Донкастер – Колчестер Юн
|
|
2:0
|
|
Ноттс Каунті – Порт Вейл
|
|
0:1
|
|
Уолсолл – Лейтон Орієнт
|
|
0:2
|
|
Честерфілд – Флітвуд Таун
|
|
3:0
|
|
Джіллінгем – Барнслі
|
|
0:1
|
|
Ковентрі Сіті – Мілтон-Кінз Донз
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 34
|
3 березня, вівторок
|
Флітвуд Таун – Сканторп Юн
|
|
2:2
|
|
Шеффілд Юн – Пітерборо Юн
|
|
1:2
|
|
Порт Вейл – Олдхем Атлетік
|
|
0:1
|
|
Колчестер Юн – Ноттс Каунті
|
|
0:1
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Честерфілд
|
|
1:2
|
|
Престон – Донкастер
|
|
2:2
|
|
Барнслі – Ковентрі Сіті
|
|
1:0
|
|
Лейтон Орієнт – Брістоль Сіті
|
|
1:3
|
|
Суїндон – Джіллінгем
|
|
0:3
|
|
Брентфорд – Карлайл Юн
|
|
1:0
|
|
Рочдейл – Крю Александра
|
|
4:0
|
|
Йовіл Таун – Уолсолл
|
|
0:1
|
|
|
тур 35
|
7 березня, субота
|
Рочдейл – Колчестер Юн
|
|
2:1
|
|
Шеффілд Юн – Флітвуд Таун
|
|
1:2
|
|
Карлайл Юн – Брістоль Сіті
|
|
1:2
|
|
Крю Александра – Сканторп Юн
|
|
2:0
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Престон
|
|
0:2
|
|
Барнслі – Уолсолл
|
|
3:0
|
|
Суїндон – Ноттс Каунті
|
|
3:0
|
|
Джіллінгем – Донкастер
|
|
1:1
|
|
Ковентрі Сіті – Порт Вейл
|
|
2:3
|
|
Пітерборо Юн – Лейтон Орієнт
|
|
1:0
|
|
Йовіл Таун – Олдхем Атлетік
|
|
2:1
|
|
31 березня, вівторок
|
Брентфорд – Честерфілд
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 36
|
14 березня, субота
|
Флітвуд Таун – Рочдейл
|
|
1:0
|
|
Сканторп Юн – Шеффілд Юн
|
|
1:1
|
|
Порт Вейл – Суїндон
|
|
0:1
|
|
Колчестер Юн – Карлайл Юн
|
|
2:3
|
|
Олдхем Атлетік – Барнслі
|
|
1:3
|
|
Брістоль Сіті – Джіллінгем
|
|
0:0
|
|
Престон – Крю Александра
|
|
5:1
|
|
Лейтон Орієнт – Йовіл Таун
|
|
3:0
|
|
Донкастер – Пітерборо Юн
|
|
0:2
|
|
Уолсолл – Мілтон-Кінз Донз
|
|
1:1
|
|
Честерфілд – Ковентрі Сіті
|
|
2:3
|
|
Ноттс Каунті – Брентфорд
|
|
1:1
|
|
|
тур 37
|
17 березня, вівторок
|
Флітвуд Таун – Ковентрі Сіті
|
|
0:2
|
|
Порт Вейл – Карлайл Юн
|
|
2:3
|
|
Колчестер Юн – Йовіл Таун
|
|
2:0
|
|
Олдхем Атлетік – Мілтон-Кінз Донз
|
|
1:3
|
|
Ноттс Каунті – Рочдейл
|
|
1:2
|
|
Честерфілд – Джіллінгем
|
|
3:0
|
|
Уолсолл – Шеффілд Юн
|
|
1:1
|
|
Донкастер – Суїндон
|
|
1:2
|
|
Престон – Пітерборо Юн
|
|
2:0
|
|
Лейтон Орієнт – Барнслі
|
|
0:0
|
|
Брістоль Сіті – Крю Александра
|
|
3:0
|
|
21 квітня, вівторок
|
Сканторп Юн – Брентфорд
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 38
|
10 березня, вівторок
|
Йовіл Таун – Брістоль Сіті
|
|
0:3
|
|
21 березня, субота
|
Шеффілд Юн – Порт Вейл
|
|
1:0
|
|
Карлайл Юн – Лейтон Орієнт
|
|
1:0
|
|
Крю Александра – Олдхем Атлетік
|
|
0:1
|
|
Барнслі – Престон
|
|
1:1
|
|
Брентфорд – Флітвуд Таун
|
|
2:2
|
|
Рочдейл – Сканторп Юн
|
|
3:1
|
|
Джіллінгем – Колчестер Юн
|
|
2:2
|
|
Ковентрі Сіті – Донкастер
|
|
1:3
|
|
Пітерборо Юн – Честерфілд
|
|
1:0
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Ноттс Каунті
|
|
4:1
|
|
21 квітня, вівторок
|
Суїндон – Уолсолл
|
|
3:3
|
|
|
тур 39
|
28 березня, субота
|
Шеффілд Юн – Крю Александра
|
|
1:2
|
|
Карлайл Юн – Джіллінгем
|
|
1:2
|
|
Пітерборо Юн – Ковентрі Сіті
|
|
0:1
|
|
Ноттс Каунті – Сканторп Юн
|
|
2:2
|
|
Рочдейл – Йовіл Таун
|
|
2:1
|
|
Брістоль Сіті – Барнслі
|
|
2:2
|
|
Брентфорд – Олдхем Атлетік
|
|
2:0
|
|
Лейтон Орієнт – Порт Вейл
|
|
3:1
|
|
Честерфілд – Уолсолл
|
|
1:0
|
|
29 березня, неділя
|
Флітвуд Таун – Престон
|
|
1:1
|
|
21 квітня, вівторок
|
Мілтон-Кінз Донз – Донкастер
|
|
3:0
|
|
28 квітня, вівторок
|
Колчестер Юн – Суїндон
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 40
|
1 квітня, середа
|
Ковентрі Сіті – Лейтон Орієнт
|
|
0:1
|
|
3 квітня, п`ятница
|
Сканторп Юн – Пітерборо Юн
|
|
2:0
|
|
Крю Александра – Карлайл Юн
|
|
0:0
|
|
Порт Вейл – Колчестер Юн
|
|
1:2
|
|
Престон – Рочдейл
|
|
1:0
|
|
Донкастер – Брентфорд
|
|
0:3
|
|
Уолсолл – Ноттс Каунті
|
|
0:0
|
|
Джіллінгем – Флітвуд Таун
|
|
0:1
|
|
Йовіл Таун – Честерфілд
|
|
2:3
|
|
Олдхем Атлетік – Брістоль Сіті
|
|
1:1
|
|
4 квітня, субота
|
Барнслі – Шеффілд Юн
|
|
0:2
|
|
Суїндон – Мілтон-Кінз Донз
|
|
0:3
|
|
|
тур 41
|
6 квітня, понеділок
|
Ноттс Каунті – Ковентрі Сіті
|
|
0:0
|
|
Флітвуд Таун – Йовіл Таун
|
|
4:0
|
|
Карлайл Юн – Олдхем Атлетік
|
|
2:0
|
|
Лейтон Орієнт – Джіллінгем
|
|
3:3
|
|
Честерфілд – Крю Александра
|
|
1:0
|
|
Брентфорд – Престон
|
|
0:3
|
|
Рочдейл – Порт Вейл
|
|
1:0
|
|
Пітерборо Юн – Уолсолл
|
|
0:0
|
|
Колчестер Юн – Барнслі
|
|
3:1
|
|
7 квітня, вівторок
|
Шеффілд Юн – Донкастер
|
|
3:2
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Сканторп Юн
|
|
2:0
|
|
Брістоль Сіті – Суїндон
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 42
|
11 квітня, субота
|
Сканторп Юн – Карлайл Юн
|
|
2:1
|
|
Крю Александра – Лейтон Орієнт
|
|
1:1
|
|
Порт Вейл – Мілтон-Кінз Донз
|
|
0:0
|
|
Олдхем Атлетік – Шеффілд Юн
|
|
2:2
|
|
Престон – Брістоль Сіті
|
|
1:1
|
|
Барнслі – Честерфілд
|
|
1:1
|
|
Донкастер – Рочдейл
|
|
1:1
|
|
Уолсолл – Флітвуд Таун
|
|
1:0
|
|
Суїндон – Пітерборо Юн
|
|
1:0
|
|
Джіллінгем – Брентфорд
|
|
1:0
|
|
Ковентрі Сіті – Колчестер Юн
|
|
1:0
|
|
Йовіл Таун – Ноттс Каунті
|
|
1:1
|
|
|
тур 43
|
14 квітня, вівторок
|
Флітвуд Таун – Мілтон-Кінз Донз
|
|
0:3
|
|
Сканторп Юн – Порт Вейл
|
|
1:1
|
|
Йовіл Таун – Шеффілд Юн
|
|
1:0
|
|
Пітерборо Юн – Крю Александра
|
|
1:1
|
|
Престон – Джіллінгем
|
|
2:2
|
|
Лейтон Орієнт – Донкастер
|
|
0:1
|
|
Уолсолл – Карлайл Юн
|
|
5:0
|
|
Честерфілд – Колчестер Юн
|
|
6:0
|
|
Брентфорд – Брістоль Сіті
|
|
0:6
|
|
Рочдейл – Суїндон
|
|
2:4
|
|
Ноттс Каунті – Барнслі
|
|
1:1
|
|
Ковентрі Сіті – Олдхем Атлетік
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 44
|
17 квітня, п`ятница
|
Порт Вейл – Престон
|
|
2:2
|
|
18 квітня, субота
|
Мілтон-Кінз Донз – Лейтон Орієнт
|
|
6:1
|
|
Шеффілд Юн – Брентфорд
|
|
1:1
|
|
Карлайл Юн – Ноттс Каунті
|
|
2:0
|
|
Крю Александра – Уолсолл
|
|
1:1
|
|
Барнслі – Пітерборо Юн
|
|
1:1
|
|
Брістоль Сіті – Ковентрі Сіті
|
|
0:0
|
|
Донкастер – Флітвуд Таун
|
|
0:0
|
|
Суїндон – Йовіл Таун
|
|
0:1
|
|
Джіллінгем – Рочдейл
|
|
1:0
|
|
Олдхем Атлетік – Честерфілд
|
|
0:0
|
|
Колчестер Юн – Сканторп Юн
|
|
2:2
|
|
|
тур 45
|
25 квітня, субота
|
Флітвуд Таун – Колчестер Юн
|
|
2:3
|
|
Сканторп Юн – Джіллінгем
|
|
2:1
|
|
Йовіл Таун – Порт Вейл
|
|
1:2
|
|
Пітерборо Юн – Карлайл Юн
|
|
4:3
|
|
Ковентрі Сіті – Крю Александра
|
|
1:3
|
|
Ноттс Каунті – Донкастер
|
|
2:1
|
|
Рочдейл – Мілтон-Кінз Донз
|
|
2:3
|
|
Престон – Суїндон
|
|
3:0
|
|
Лейтон Орієнт – Шеффілд Юн
|
|
1:1
|
|
Уолсолл – Олдхем Атлетік
|
|
2:0
|
|
Честерфілд – Брістоль Сіті
|
|
0:2
|
|
Брентфорд – Барнслі
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 46
|
3 травня, неділя
|
Шеффілд Юн – Честерфілд
|
|
1:1
|
|
Карлайл Юн – Ковентрі Сіті
|
|
1:2
|
|
Крю Александра – Брентфорд
|
|
0:1
|
|
Порт Вейл – Флітвуд Таун
|
|
1:2
|
|
Олдхем Атлетік – Пітерборо Юн
|
|
1:1
|
|
Джіллінгем – Ноттс Каунті
|
|
3:1
|
|
Суїндон – Лейтон Орієнт
|
|
2:2
|
|
Донкастер – Сканторп Юн
|
|
5:2
|
|
Брістоль Сіті – Уолсолл
|
|
8:2
|
|
Барнслі – Рочдейл
|
|
5:0
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Йовіл Таун
|
|
5:1
|
|
Колчестер Юн – Престон
|
|
1:0
|
|
|