Round 1
|
9 March, Thursday
|
Babrungas – Garliava
|
|
3:2
|
|
10 March, Friday
|
Nevezis – Riteriai II
|
|
1:0
|
|
BFA – Panevezys II
|
|
3:1
|
|
Neptunas Klaipeda – TransINVEST
|
|
4:2
|
|
Be1 NFA – Minija
|
|
2:2
|
|
11 March, Saturday
|
Siauliai II – Marijampole City
|
|
2:3
|
|
Jonava – Kauno Zalgiris II
|
|
0:2
|
|
Ekranas – Zalgiris-2
|
|
1:1
|
|
|
|
Round 2
|
16 March, Thursday
|
Riteriai II – Neptunas Klaipeda
|
|
3:2
|
|
Panevezys II – Babrungas
|
|
2:4
|
|
17 March, Friday
|
Minija – Nevezis
|
|
1:2
|
|
Garliava – Marijampole City
|
|
0:2
|
|
BFA – Zalgiris-2
|
|
0:0
|
|
TransINVEST – Jonava
|
|
2:1
|
|
19 March, Sunday
|
Siauliai II – Be1 NFA
|
|
2:1
|
|
Ekranas – Kauno Zalgiris II
|
|
1:1
|
|
|
Round 3
|
22 March, Wednesday
|
Babrungas – Zalgiris-2
|
|
2:0
|
|
23 March, Thursday
|
Nevezis – Siauliai II
|
|
1:0
|
|
Neptunas Klaipeda – Minija
|
|
0:0
|
|
24 March, Friday
|
Jonava – Riteriai II
|
|
0:2
|
|
Kauno Zalgiris II – TransINVEST
|
|
2:2
|
|
25 March, Saturday
|
Marijampole City – Panevezys II
|
|
2:1
|
|
Be1 NFA – Garliava
|
|
1:1
|
|
BFA – Ekranas
|
|
2:1
|
|
|
|
Round 4
|
31 March, Friday
|
Ekranas – Babrungas
|
|
1:1
|
|
Minija – Jonava
|
|
3:0
|
|
Garliava – Nevezis
|
|
0:0
|
|
BFA – Kauno Zalgiris II
|
|
1:0
|
|
1 April, Saturday
|
Marijampole City – Zalgiris-2
|
|
1:3
|
|
Siauliai II – Neptunas Klaipeda
|
|
1:1
|
|
TransINVEST – Riteriai II
|
|
2:1
|
|
Panevezys II – Be1 NFA
|
|
0:2
|
|
|
Round 5
|
6 April, Thursday
|
Nevezis – Panevezys II
|
|
0:0
|
|
Jonava – Siauliai II
|
|
0:2
|
|
Babrungas – BFA
|
|
4:1
|
|
Neptunas Klaipeda – Garliava
|
|
1:2
|
|
7 April, Friday
|
TransINVEST – Minija
|
|
1:0
|
|
Marijampole City – Ekranas
|
|
2:0
|
|
9 April, Sunday
|
Be1 NFA – Zalgiris-2
|
|
3:0
|
|
Kauno Zalgiris II – Riteriai II
|
|
1:4
|
|
|
|
Round 6
|
13 April, Thursday
|
Ekranas – Be1 NFA
|
|
2:1
|
|
Zalgiris-2 – Nevezis
|
|
1:4
|
|
Babrungas – Kauno Zalgiris II
|
|
1:0
|
|
14 April, Friday
|
Garliava – Jonava
|
|
1:1
|
|
BFA – Marijampole City
|
|
0:2
|
|
15 April, Saturday
|
Siauliai II – TransINVEST
|
|
0:3
|
|
Panevezys II – Neptunas Klaipeda
|
|
1:0
|
|
Minija – Riteriai II
|
|
1:0
|
|
|
Round 7
|
19 April, Wednesday
|
Be1 NFA – BFA
|
|
2:1
|
|
20 April, Thursday
|
Nevezis – Ekranas
|
|
1:0
|
|
Kauno Zalgiris II – Minija
|
|
5:0
|
|
Neptunas Klaipeda – Zalgiris-2
|
|
2:0
|
|
21 April, Friday
|
TransINVEST – Garliava
|
|
3:3
|
|
Jonava – Panevezys II
|
|
1:2
|
|
22 April, Saturday
|
Riteriai II – Siauliai II
|
|
1:1
|
|
Marijampole City – Babrungas
|
|
0:3
|
|
|
|
Round 8
|
27 April, Thursday
|
Garliava – Riteriai II
|
|
2:1
|
|
28 April, Friday
|
Ekranas – Neptunas Klaipeda
|
|
0:1
|
|
29 April, Saturday
|
Marijampole City – Kauno Zalgiris II
|
|
2:0
|
|
Siauliai II – Minija
|
|
0:1
|
|
Panevezys II – TransINVEST
|
|
0:3
|
|
BFA – Nevezis
|
|
0:2
|
|
Babrungas – Be1 NFA
|
|
0:2
|
|
30 April, Sunday
|
Zalgiris-2 – Jonava
|
|
1:3
|
|
|
Round 9
|
11 May, Thursday
|
Nevezis – Babrungas
|
|
1:1
|
|
12 May, Friday
|
TransINVEST – Zalgiris-2
|
|
3:0
|
|
Be1 NFA – Marijampole City
|
|
1:2
|
|
Neptunas Klaipeda – BFA
|
|
1:0
|
|
Minija – Garliava
|
|
1:1
|
|
13 May, Saturday
|
Jonava – Ekranas
|
|
1:4
|
|
Riteriai II – Panevezys II
|
|
1:2
|
|
14 May, Sunday
|
Kauno Zalgiris II – Siauliai II
|
|
0:2
|
|
|
|
Round 10
|
18 May, Thursday
|
Babrungas – Neptunas Klaipeda
|
|
2:2
|
|
Be1 NFA – Kauno Zalgiris II
|
|
0:1
|
|
Marijampole City – Nevezis
|
|
1:0
|
|
19 May, Friday
|
Garliava – Siauliai II
|
|
3:0
|
|
20 May, Saturday
|
Ekranas – TransINVEST
|
|
1:3
|
|
BFA – Jonava
|
|
2:1
|
|
21 May, Sunday
|
Zalgiris-2 – Riteriai II
|
|
0:3
|
|
Panevezys II – Minija
|
|
1:2
|
|
|
Round 11
|
25 May, Thursday
|
Nevezis – Be1 NFA
|
|
3:2
|
|
Neptunas Klaipeda – Marijampole City
|
|
0:0
|
|
26 May, Friday
|
TransINVEST – BFA
|
|
2:0
|
|
Minija – Zalgiris-2
|
|
3:0
|
|
Jonava – Babrungas
|
|
3:2
|
|
28 May, Sunday
|
Riteriai II – Ekranas
|
|
0:1
|
|
Kauno Zalgiris II – Garliava
|
|
2:2
|
|
Siauliai II – Panevezys II
|
|
3:3
|
|
|
|
Round 12
|
2 June, Friday
|
Be1 NFA – Neptunas Klaipeda
|
|
1:1
|
|
Babrungas – TransINVEST
|
|
0:3
|
|
Minija – Ekranas
|
|
1:1
|
|
Nevezis – Kauno Zalgiris II
|
|
2:1
|
|
3 June, Saturday
|
BFA – Riteriai II
|
|
1:1
|
|
Panevezys II – Garliava
|
|
0:3
|
|
4 June, Sunday
|
Zalgiris-2 – Siauliai II
|
|
3:0
|
|
20 October, Friday
|
Marijampole City – Jonava
|
|
0:3
|
|
|
Round 13
|
7 June, Wednesday
|
Kauno Zalgiris II – Panevezys II
|
|
1:4
|
|
8 June, Thursday
|
Neptunas Klaipeda – Nevezis
|
|
0:0
|
|
Jonava – Be1 NFA
|
|
1:5
|
|
9 June, Friday
|
Minija – BFA
|
|
1:1
|
|
Garliava – Zalgiris-2
|
|
1:0
|
|
TransINVEST – Marijampole City
|
|
3:1
|
|
10 June, Saturday
|
Riteriai II – Babrungas
|
|
1:1
|
|
Siauliai II – Ekranas
|
|
3:5
|
|
|
|
Round 14
|
22 June, Thursday
|
Neptunas Klaipeda – Kauno Zalgiris II
|
|
5:0
|
|
Babrungas – Minija
|
|
1:1
|
|
Nevezis – Jonava
|
|
5:0
|
|
23 June, Friday
|
Be1 NFA – TransINVEST
|
|
0:5
|
|
24 June, Saturday
|
Ekranas – Garliava
|
|
1:0
|
|
BFA – Siauliai II
|
|
2:1
|
|
6 September, Wednesday
|
Marijampole City – Riteriai II
|
|
0:4
|
|
2 November, Thursday
|
Zalgiris-2 – Panevezys II
|
|
4:4
|
|
|
Round 15
|
25 June, Sunday
|
Kauno Zalgiris II – Zalgiris-2
|
|
2:3
|
|
29 June, Thursday
|
Siauliai II – Babrungas
|
|
0:1
|
|
30 June, Friday
|
TransINVEST – Nevezis
|
|
2:1
|
|
Panevezys II – Ekranas
|
|
2:3
|
|
Garliava – BFA
|
|
1:1
|
|
Minija – Marijampole City
|
|
3:2
|
|
30 October, Monday
|
Riteriai II – Be1 NFA
|
|
0:1
|
|
7 November, Tuesday
|
Jonava – Neptunas Klaipeda
|
|
2:5
|
|
|
|
Round 16
|
27 July, Thursday
|
Zalgiris-2 – Ekranas
|
|
2:3
|
|
28 July, Friday
|
Marijampole City – Siauliai II
|
|
0:5
|
|
TransINVEST – Neptunas Klaipeda
|
|
3:1
|
|
Garliava – Babrungas
|
|
3:4
|
|
Minija – Be1 NFA
|
|
2:1
|
|
Kauno Zalgiris II – Jonava
|
|
0:0
|
|
30 July, Sunday
|
Panevezys II – BFA
|
|
1:1
|
|
Riteriai II – Nevezis
|
|
2:0
|
|
|
Round 17
|
3 August, Thursday
|
Babrungas – Panevezys II
|
|
5:2
|
|
Nevezis – Minija
|
|
2:1
|
|
4 August, Friday
|
Marijampole City – Garliava
|
|
1:3
|
|
Be1 NFA – Siauliai II
|
|
2:1
|
|
Jonava – TransINVEST
|
|
0:4
|
|
5 August, Saturday
|
Neptunas Klaipeda – Riteriai II
|
|
1:2
|
|
6 August, Sunday
|
Zalgiris-2 – BFA
|
|
1:6
|
|
Kauno Zalgiris II – Ekranas
|
|
2:2
|
|
|
|
Round 18
|
11 August, Friday
|
TransINVEST – Kauno Zalgiris II
|
|
3:0
|
|
Siauliai II – Nevezis
|
|
3:2
|
|
Garliava – Be1 NFA
|
|
0:3
|
|
Minija – Neptunas Klaipeda
|
|
2:0
|
|
Ekranas – BFA
|
|
1:0
|
|
Zalgiris-2 – Babrungas
|
|
2:1
|
|
13 August, Sunday
|
Riteriai II – Jonava
|
|
3:0
|
|
Panevezys II – Marijampole City
|
|
0:1
|
|
|
Round 19
|
17 August, Thursday
|
Babrungas – Ekranas
|
|
3:1
|
|
Nevezis – Garliava
|
|
1:1
|
|
18 August, Friday
|
Jonava – Minija
|
|
1:2
|
|
19 August, Saturday
|
Neptunas Klaipeda – Siauliai II
|
|
3:0
|
|
Be1 NFA – Panevezys II
|
|
3:1
|
|
Riteriai II – TransINVEST
|
|
1:2
|
|
20 August, Sunday
|
Zalgiris-2 – Marijampole City
|
|
6:0
|
|
Kauno Zalgiris II – BFA
|
|
2:0
|
|
|
|
Round 20
|
24 August, Thursday
|
Garliava – Neptunas Klaipeda
|
|
0:1
|
|
25 August, Friday
|
Siauliai II – Jonava
|
|
3:2
|
|
BFA – Babrungas
|
|
1:2
|
|
Ekranas – Marijampole City
|
|
0:1
|
|
Minija – TransINVEST
|
|
1:0
|
|
26 August, Saturday
|
Riteriai II – Kauno Zalgiris II
|
|
1:0
|
|
27 August, Sunday
|
Panevezys II – Nevezis
|
|
2:0
|
|
Zalgiris-2 – Be1 NFA
|
|
0:1
|
|
|
Round 21
|
29 August, Tuesday
|
Marijampole City – BFA
|
|
0:0
|
|
TransINVEST – Siauliai II
|
|
10:0
|
|
30 August, Wednesday
|
Riteriai II – Minija
|
|
3:0
|
|
Kauno Zalgiris II – Babrungas
|
|
1:1
|
|
Nevezis – Zalgiris-2
|
|
4:1
|
|
31 August, Thursday
|
Be1 NFA – Ekranas
|
|
1:0
|
|
Jonava – Garliava
|
|
2:1
|
|
5 September, Tuesday
|
Neptunas Klaipeda – Panevezys II
|
|
2:2
|
|
|
|
Round 22
|
14 September, Thursday
|
Minija – Kauno Zalgiris II
|
|
3:0
|
|
Babrungas – Marijampole City
|
|
6:2
|
|
15 September, Friday
|
Siauliai II – Riteriai II
|
|
2:2
|
|
BFA – Be1 NFA
|
|
0:1
|
|
Garliava – TransINVEST
|
|
1:1
|
|
Ekranas – Nevezis
|
|
2:2
|
|
Zalgiris-2 – Neptunas Klaipeda
|
|
1:4
|
|
16 September, Saturday
|
Panevezys II – Jonava
|
|
4:1
|
|
|
Round 23
|
21 September, Thursday
|
Nevezis – BFA
|
|
2:2
|
|
22 September, Friday
|
Be1 NFA – Babrungas
|
|
2:0
|
|
Neptunas Klaipeda – Ekranas
|
|
3:1
|
|
Riteriai II – Garliava
|
|
1:1
|
|
Minija – Siauliai II
|
|
2:1
|
|
23 September, Saturday
|
TransINVEST – Panevezys II
|
|
6:1
|
|
24 September, Sunday
|
Kauno Zalgiris II – Marijampole City
|
|
3:0
|
|
30 October, Monday
|
Jonava – Zalgiris-2
|
|
0:4
|
|
|
|
Round 24
|
28 September, Thursday
|
Babrungas – Nevezis
|
|
1:2
|
|
Ekranas – Jonava
|
|
4:3
|
|
29 September, Friday
|
Garliava – Minija
|
|
2:0
|
|
BFA – Neptunas Klaipeda
|
|
2:2
|
|
Marijampole City – Be1 NFA
|
|
0:3
|
|
1 October, Sunday
|
Siauliai II – Kauno Zalgiris II
|
|
2:2
|
|
Panevezys II – Riteriai II
|
|
1:1
|
|
17 October, Tuesday
|
Zalgiris-2 – TransINVEST
|
|
2:2
|
|
|
Round 25
|
5 October, Thursday
|
Nevezis – Marijampole City
|
|
3:0
|
|
6 October, Friday
|
Minija – Panevezys II
|
|
4:1
|
|
Jonava – BFA
|
|
0:3
|
|
TransINVEST – Ekranas
|
|
0:2
|
|
Siauliai II – Garliava
|
|
3:3
|
|
Neptunas Klaipeda – Babrungas
|
|
5:0
|
|
7 October, Saturday
|
Kauno Zalgiris II – Be1 NFA
|
|
0:1
|
|
8 October, Sunday
|
Riteriai II – Zalgiris-2
|
|
1:1
|
|
|
|
Round 26
|
3 October, Tuesday
|
Be1 NFA – Nevezis
|
|
1:1
|
|
10 October, Tuesday
|
Panevezys II – Siauliai II
|
|
3:0
|
|
12 October, Thursday
|
Babrungas – Jonava
|
|
2:1
|
|
Garliava – Kauno Zalgiris II
|
|
0:0
|
|
13 October, Friday
|
Ekranas – Riteriai II
|
|
1:2
|
|
14 October, Saturday
|
Marijampole City – Neptunas Klaipeda
|
|
0:3
|
|
Zalgiris-2 – Minija
|
|
2:3
|
|
31 October, Tuesday
|
BFA – TransINVEST
|
|
1:4
|
|
|
Round 27
|
3 October, Tuesday
|
Jonava – Marijampole City
|
|
0:2
|
|
19 October, Thursday
|
Garliava – Panevezys II
|
|
1:0
|
|
20 October, Friday
|
Neptunas Klaipeda – Be1 NFA
|
|
1:1
|
|
TransINVEST – Babrungas
|
|
4:1
|
|
Ekranas – Minija
|
|
2:1
|
|
21 October, Saturday
|
Riteriai II – BFA
|
|
1:3
|
|
Kauno Zalgiris II – Nevezis
|
|
3:1
|
|
22 October, Sunday
|
Siauliai II – Zalgiris-2
|
|
3:0
|
|
|
|
Round 28
|
26 October, Thursday
|
Be1 NFA – Jonava
|
|
4:1
|
|
Babrungas – Riteriai II
|
|
2:3
|
|
Panevezys II – Kauno Zalgiris II
|
|
0:1
|
|
27 October, Friday
|
BFA – Minija
|
|
2:0
|
|
Marijampole City – TransINVEST
|
|
0:3
|
|
Zalgiris-2 – Garliava
|
|
1:1
|
|
Nevezis – Neptunas Klaipeda
|
|
0:3
|
|
Ekranas – Siauliai II
|
|
2:3
|
|
|
Round 29
|
22 June, Thursday
|
Panevezys II – Zalgiris-2
|
|
2:2
|
|
2 November, Thursday
|
Riteriai II – Marijampole City
|
|
3:0
|
|
3 November, Friday
|
TransINVEST – Be1 NFA
|
|
1:0
|
|
Kauno Zalgiris II – Neptunas Klaipeda
|
|
5:1
|
|
Garliava – Ekranas
|
|
4:0
|
|
Minija – Babrungas
|
|
1:3
|
|
Jonava – Nevezis
|
|
0:0
|
|
4 November, Saturday
|
Siauliai II – BFA
|
|
4:2
|
|
|
|
Round 30
|
29 June, Thursday
|
Neptunas Klaipeda – Jonava
|
|
2:0
|
|
7 November, Tuesday
|
Nevezis – TransINVEST
|
|
4:1
|
|
Ekranas – Panevezys II
|
|
0:3
|
|
Zalgiris-2 – Kauno Zalgiris II
|
|
5:3
|
|
Babrungas – Siauliai II
|
|
3:0
|
|
BFA – Garliava
|
|
2:0
|
|
Be1 NFA – Riteriai II
|
|
3:1
|
|
Marijampole City – Minija
|
|
0:3
|
|
|